SAYHA HAFRİYAT - YAPI MALZEMELERİ

Kahramanmaraş ‘ ta Bims, Briket, Çimento, Alçı, Kum, Çakıl, Demir ( İnşaat Demiri )  malzemelerimiz ile kaliteli uygun ödeme koşulları ile hizmet vermekteyiz.Yüksek Isı ve Ses yalıtımlı Bims ‘lerimiz TSE, Yalıtım, Kahramanmaraş Maraş Belediyeleri uygunluk belgeleri vs.. belgeler ile tescillenmiş ve kaliteli çalışma ahlakı ile üretilerek sizlere sunulmaktadır.

Kırma 05 – Doğal 05 – Şaplık 05 – Çakıl – Mucur gibi doğal halde doğaya zarar vermeden üretilen kum ve çakıl çeşitlerimiz ile inşaatlarınızın sıva, şap, duvar örme gibi birçok alanına uygun üretimi yapılmaktadır.Birkaç farklı Çimento ve Alçı bayiliğimiz ile de İnşaatlarınıza tek Firma ile birçok malzemeyi tedarik etme imkanı sunuyoruz.

Uygun ödeme koşullarımız, Kaliteli Malzemelerimiz, Çalışma Ahlakımız, Profesyonel Ekip ve Ekipmanımız ile siz değerli müşterilerimize, Kahramanmaraş ve çevre illere Sayha Hafriyat olarak hizmet etmekteyiz.

Image
Image

BİMS'İN FAYDALARI VE ÖZELLİKLERİ

Isı ve ses yalıtımlıdır;

Konutlarda kaliteli&sağlıklı ısı ve ses yalıtımı ile akustik konforu, pürüzlü ve gözenekli malzemelerle elde edilebilmektedir. Doğal bims agregalardan yüksek oranda gözenek içermesi nedeniyle blokların ısı iletkenlik değerleri son derece düşüktür. BlokBims bu özelliğiyle benzer geometriye sahip birçok boşluklu yapı elemanına göre daha yüksek oranda ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Yangına karşı dayanıklıdır;

Organik madde içeriği ağırlıkça %1’den az olduğu için yanmaya ve duman oluşturmaya karşı dayanıklılığı ile “A1 Sınıfı Yapı Elemanı” olarak tanımlanmaktadır.

Hafiftir;

Bims ürünlerinin geometrik tasarımları ile 390-600 kg/m3 ’lük birim hacim ağırlığı değerleri, taşıyıcı sistem tasarımında önemli avantaj sağlamakta ve binaları depreme karşı dayanıklı yapılar haline getirmektedir.

Kolay ve İnce Sıva Uygulanır;

Bims, bims agregasının doğal yapısından dolayı her türlü sıva harcı ile kolaylıkla bütünleşme kabiliyetine sahiptir. Bu yönüyle, sıva tutma özelliği mükemmeldir. Bimsblok elemanlarının rötre özelliği yok denecek kadar azdır; bu sayede BlokBims ile örülen duvarlarda çatlama olmaz.

Çevre Dostudur;

Bims üretiminde kullanılan bims agregaları yıkanmış %100 saf ponzadan üretildiği için, doğaya ve insan sağlığına karşı herhangi bir tehlike içermemektedir.

Özel İşçilik Gerektirmez;

Son derece düzgün şekillerde üretildiklerinden, duvar örme işlemi hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle kullanıcıya, hem işçilikten ve hem de zamandan tasarruf sağlar.

Ekonomiktir;

Bims yüksek yalıtım değeri sağlaması sayesinde, uzun vadede binaların ısı değerlerinde ciddi bir oranda tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca pratik olarak uygulanabilmesi de m2 bazında duvar işçilik maliyetini düşürmektedir.

Depremde Güvenilirdir;

Modern teknoloji ile üretilen Bimsler, kullanılan bims hammaddesinin doğal özelliği olan yüksek dayanım sayesinde standartların üzerinde fiziksel mukavemet gösterir. Tüm doğal ortam koşullarına uygun, dayanıklı bir yapı malzemesi olan Bims, asidik ve bazik atmosferik ortam koşullarından etkilenmez.

Image
Image
Image
Image