Kahramanmaraş Hafriyat Temel Kazısı

Kahramanmaraş Hafriyat ve çevre bölgelerimizde hafriyat çalışmalarımız profesyonel kadromuz ve yüksek nitelik anlayışımızla sürdürülmektedir. Hafriyat hizmetlerimizin yanı sıra altyapı hizmetleri ve inşaat sektöründe de öncü olan firmamız bu alanlarda da faaliyetlerini sürdürmekte olup uzun yılların tecrübesi ve kaliteli bir işin

verdiği gayretle sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Müşterilerimizin bizi tercih etme sebeplerinden birisi azim ve kararlılıkla yürüttüğümüz iş prensibimizin yanında satın alan memnuniyetini çoğaltmak ve sektöründe lider bir marka olarak iz bırakmaktır.

Bizler Kahramanmaraş'ta hafriyat ve altyapı emek harcamaları sağlarken Sayha hafriyat olarak hizmet ve kalite standartları gereği lüzumlu iş ahlakına haiz bir düzen içerisinde projelerimizi yürütmekteyiz.

Kahramanmaraş Harfiyat, kum, mıcır, inşaat malzemeleri temini, bina temel kazıları, kırım ve yıkım işleri, moloz nakliyat gibi sektörün temel alanlarında Sayha Hafriyat olarak Kahramanmaraş'ta faaliyet göstermektedir.

Kahramanmaraş Harfiyat, 1990 yılından bu zamana kadar hafriyat sektöründe kazanmış olduğu deneyim bilgi birikimlerini uzman kadrosu ve son model teknolojik makinaları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kahramanmaraş Hafriyat olarak; Toprak, taş yada kayalık zeminleri kazma, nakliyat, yumuşatma gibi ameliyelerle şekillendirme işlerinizi özenle yaparız. Karayolu, baraj, demiryolu, madencilik ve bina inşaatı benzer biçimde projelerin mühim bir kısmı bizim hizmet alanımıza girmektedir.

Hafriyat işlerimizde farklı maksat ve şartlarda çalışan muhtelif iş makinaları kullanılmaktadır.
Delme-patlatma hizmeti verdiğimiz şirketlere sahada oluşacak hafriyatın kaldırılması ve taşınması mevzusunda bünyemizde bulunan kırıcı(yerkazar),yükleyici ve kamyonlarla hizmet vermekteyiz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda iş makinalarımızı hizmetinize sunuyoruz. Ekskavatör, forklift, loader, traktör, mini ekskavatör, kepçe, kamyon, traktör kiralama hizmetinden yararlanmak için bizi arayın.
Size en uygun iş makinalarımızla işinizi kolaylaştıralım.
Murat Akpınar İnşaat Hafriyat olarak yapı sektöründe bölgesel düzeyde gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği iş hacminde yapı ve teknik açılarından gelişmiş projeler yapan bir şirket olmayı vizyon olarak benimsemektedir.

Toprak, taş veya kayalık zeminleri kazma, taşıma, yumuşatma gibi ameliyelerle şekillendirme işlerinizi özenle yaparız. Karayolu, baraj, demiryolu, madencilik ve bina inşaatı gibi projelerin önemli bir kısmı bizim hizmet alanımıza girmektedir.
Hafriyat işlerimizde değişik maksat ve şartlarda çalışan çeşitli iş makinaları kullanılmaktadır.
Delme-patlatma hizmeti verdiğimiz şirketlere sahada oluşacak hafriyatın kaldırılması ve taşınması konusunda bünyemizde bulunan kırıcı(ekskavatör),yükleyici ve kamyonlarla hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda

Derin kazı hafriyatı
Yüzeysel kazı
Alt yapı kazıları
İnşaat alanı temel kazıları
Fabrika sahası hazırlama
Alan düzeltme ve tesviye
Hizmetleri verilmekte olup müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.


Yazdır   e-Posta