ASKERİ EKİPMAN TAŞIMA

Askeri Ekipman Taşıma hizmeti, devlet tarafından belirlenmiş bazı yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir. Çünkü firmamıza emanet edilen her yük bir emanet olarak görülür ve bu kurallara uygun şekilde taşınır.

Firmamız, hem şehir içi hem şehirlerarası hem de uluslararası şekilde askeri ekipman nakliyatı gerçekleştirebilmektedir. Tüm bu hizmetler sırasında hiç bir sorun yaşanmaması için güvenlik önlemleri ve sistematik ile hizmet vermektedir. Belirtilen tarihler ve dönemler kapsamında periyodik olarak ya da acil şekilde taşıma hizmetleri her zaman sağlanabilmektedir.

Askeri ekipman taşıma hizmetleri gerçekleştirirken, silahlı kuvvetler tarafından talep edilen şekilde birçok farklı yük taşınabilir. Bu taşıma işlemi sırasında paletli araçlar, savaş araçları, mühimmat ve güvenlik malzemeleri gibi birçok farklı yük emanet edilebilir. Taşıma sırasında hiçbir zarar görmeden taşıma işleminin yapılabilmesi için gereken tüm güvenlik önlemleri profesyonel şekilde uygulanır. Taşıma işleminde çalışan personellerimiz, eğitimli ve sertifikalı bir şekilde bu hizmetleri gerçekleştirerek profesyonel bir yapı sergiler.


Yazdır   e-Posta